Nejčastější otázky


Kdo festival pořádá?

Festival pro vás pořádá Navínko, s.r.o. Dotazy a připomínky zasílejte na info@navinko.cz

Co když se festival zruší?

Festival by mohl být zrušen pouze z nařízení Krajské hygienické stanice nebo Vlády ČR. Organizátoři festival určitě nezruší.V případě přesunutí akce na nový termín bude možné vstupenky vrátit nebo si je nechat na nový termín akce.

Je potřeba si koupit vstupenku v předprodeji?

Kapacita festivalu  může být omezena více než kdy jindy kvůli nařízení Vlády ČR, a proto velmi doporučujeme si zakoupit vstupenku předem. V minulých ročnících došlo k vyprodání během prvních pár hodin festivalu. Prodej na místě negarantujeme. Navíc v předprodeji ušetříte.

Jaký bude doprovodný program?

Vše se dozvíte v harmonogramu akce. Kromě hudebních a tanečních vystoupení na vás čekají tématické workshopy o víně se zahraničními hosty, talk show, prohlídka muzea, ukázka sabrage, vinařská soutěž, fotokoutek a další.

Co je v ceně vstupného?

Vstupné zahrnuje vstup na festival, degustační skleničku s logem festivalu, čip pro placení, katalog vín, welcome drink, soutěžní kupon, prohlídku muzea. Část vstupného darujeme Nadaci Multicraft.

Jak dlouho festival trvá?

Začátek akce je ve 12 hodin a plánovaný konec ve 22 hodin.

Mohou na festival děti?

Děti s sebou samozřejmě na festival vzít můžete. Vstupné mají zdarma. Děti a mladí do 18 let se mohou akce zúčastnit pouze v doprovodu zákonného zástupce s platnou vstupenkou.

Festival se koná pouze vevnitř?

Ano, koná se v budově Národního zemědělského muzea Ostrava, případný déšť tedy akci nijak neovlivní. Upozorňujeme pouze, že haly nejsou vytápěné a teplota v nich je podobná jako venku.

Mohu vzít na festival psa?

Pejsky prosím nechte doma, na festival není možný vstup se zvířaty.

 

zpět na hlavní stránku